Forum RUNEDAR Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Do przedstawicieli sojuszu Runedar list otwarty Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Malakal
Gość





PostWysłany: Czw 20:04, 01 Cze 2006 Powrót do góry

Witajcie,
moje imie Malakal, mam przyjemnosc byc przedstawicielem sojuszu Ultima Thule w sprawach miedzyklanowych. Na potrzebe tego listu dostalem takze upowaznienie od sojuszu Karan Gurth, prosze o wysluchanie mych slow:

W zwiazku z toczona przez nas wojna nastal czas by dokonac zmian w stanie posiadania zamkow w tym swiecie. Nie da sie jednakowoz nie zauwazyc, ze sojusz Runedar, nie majac zadnych zatargow z naszymi sojuszami, kazdorazowo stawia sie na szturmy nasze plany usilujac udaremnic. Dlatego tez chcialbym postawic sprawe jasno: kazde stawienie sie na szturm na zamek po stronie przeciwnej do strony, po ktorej znajduja sie sojusze UT i KG zostanie potraktowane jako oficjalne wypowiedzenie nam wojny. Przykro mi niezmiernie, ze wzgledu na nasz dawny sojusz, ze az tak powazne kroki zmuszeni jestesmy podjac. Jednakowoz Wasza niczym nie uzasadniona agresja w stosunku do nas nie moze pozostac bez odzewu.
Informuje o tym dla zapewnienia nam poprawnych wzajemnych stosunkow, jestem przekonany, ze wojna nie jest w interesie ani naszym ani Waszym. Prosze zwroccie uwage, ze najblizszy szturm ma miejsce w ta sobote.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,
Malakal, sluga Jego Milosci Hogara, Ksiecia Giran oraz Jego Imperatorskiej Wysokosci Undalliona, Cesarza Aden.
Wyświetl posty z ostatnich:      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)